1989'dan BUGÜNE

ERAY REKLAM

Aydın Yıldız 13 yaşında okul yıllarıyla başlayan resim merakı Türkiye birincilik ödülünü de beraberinde getirmiştir.İlerleyen yıllarda resminde katkısıyla reklam sektörüne merak salmıştır.
Devamı >>>

REFERANSLAR

BİZİ TERCİH ETTİLER

Sektörün öncü bir çok firması reklam,tabela ve diğer açık hava reklamlarında tercihlerini Eray Reklam’dan yana kullandırlar.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler...
Tüm Referanslar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES-KROKİ-TELEFON

Eray Reklam’a ılaşmak için adres,telefon,kroki bilgilerimize ulaşabilir veya iletişim formuyla bize mail gönderebilirsiniz,size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
Tıklayın
KURUMSAL

Aydın YILDIZ, 13 yaşında Gümüşhane'de okul yıllarıyla başlayan resim merakı Türkiye birincilik ödülünü beraberinde getirmiştir. İlerleyen yıllarda resmin katkısıyla reklamcılığa merak salmıştır. Bu hevesle İstanbul Küçükçekmece'de Palet Reklam'la çıraklık, kalfalık ve ustalıkla başlayan süreç 1989 yılında Sultanbeyli'de 16 m2 yerde ilk başlangıcı yapmıştır. İlerleyen süre içerisinde 1000 m2 arasında değişen yerlerde faaliyet göstermiştir. Şu an 2800 m2 alanda hizmet vermektedir.

FAALİYET ALANLARININ GENİŞLEMESİ

Eray Grup LTD'nin iş alanları önemli ölçüde genişler. Topluluk artık Tabeladan Stand Çalışmalarına, Cephe Uygulamalarından Tente ve Branda İşlerine, Elektronik Uygulamalarından Çelik Konstrüksiyon ve Bayrak Direklerine, İç Dekorasyondan Tadilat ve Tamirata, İç Yönlendirmelerden İş Elbiselerine, Araç Giydirmeden Kurumsal Kimliğe, Mobilya Dekorasyondan Dijital Baskıya, CNC KEsimden Pleksi Tabelaya kadar (Tüm projeleri değerlendirmeye alır), bu düşünceyle hareket ederek yaygın bir alanda çalışmaktadır.

ERAY REKLAM'IN KURULMASI

Ulaşılması hedeflenen hızlı büyüme, teknolojiyi yakından takip etme,gelişmeyi daha uygun bir yapılanma ve daha kurumsal bir yapı altında gerçekleştirebilmek amacıyla 1989'da Eray Reklam kurulur.

2011 YILINDA YENİ BİR VİZYON

Eray Reklam Grubu yeni bir yıla yeni bir vizyonla girer: "Türkiye'nin ve Dünya'nın lider şirketlerinden biri olmak". Değişmeyen hedefi daima gelişmek olan Eray Grup, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir. (Kurumsal yönetim, müşteri memnnuniyeti, yaptığı işin arkasında, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleri). "Geleceği geleceğe bırakmamak için, gelecek şimdi", düşüncesiyle hareket eden Eray Reklam 1989'da başlayan yolculuğuna gelişerek devam etmektedir.

AYDIN YILDIZ
Genel Müdür


Web sitemizi beğendiniz mi?
     Sonuçlar
kampanya
%20 İndırım başladı
bu ay 30,06,2012
Web sitemiz yenilendi
Web sitemiz yenilendi.Artık daha dinamik bir içerikle karşınızdayız.

             Eray Tabela

Tel :  0 216  398 55 24

DAHİLİ : 112 VEYA 132

                       0 216 398 78 42

             Fax:   0 216 496 18 66

Gsm Şİrket  : 0531 681 57 31

Aydin Cep:      0532 281 92 95

               info@eraytabela.com

     fecebook: aydin29_29@hotmail.com

aydin29x@gmail.com

燕窝酒酿蛋采用现代科学方法粉嫩公主丰胸产品,经过7年超长周期的研发,设置出更加合理的配方配比丰胸产品,使得同样一杯酒酿蛋,燕窝酒酿蛋的营养效果是传统手工酒酿蛋效果的三倍,而且即充即饮很方便燕窝酒酿蛋丰胸,而传统手工酒酿蛋的制作很麻烦,效果也不怎么好,营养价值很少酒酿蛋丰胸